Türkiye'nin her yerinden 0850 840 26 41

Gizlilik Politikamız

 • GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ, www.tuzlambasi.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

• GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

• GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.tuzlambasi.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

• GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ, kullanıcılara ve kullanıcıların www.tuzlambasi.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.tuzlambasi.com sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. GÜNEY TUZ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.tuzlambasi.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.